GS8342TT20BGD-500I
DataSheet
GS8342TT20BGD-500I PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Quad Port, Synchronous
Memory Size:36Mb (2M x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:500 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)