CY27C512-55JC
Description
OTP ROM, 64KX8, 55NS PQCC32
DataSheet
CY27C512-55JC PDF
Technology:EPROM - OTP
Memory Size:512Kb (64K x 8)
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)