CY7C1350G-200AXI
DataSheet
CY7C1350G-200AXI PDF
Type Description
Series:NoBL™
Package:Bulk
Technology:SRAM - Synchronous, SDR
Memory Size:4.5Mb (128K x 36)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:2.8 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)