71V2546S150PFG
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
71V2546S150PFG PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:150 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3.8 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)