GS81302T18GE-350I
DataSheet
GS81302T18GE-350I PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Quad Port, Synchronous, DDR II
Memory Size:144Mb (8M x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:350 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)