CY7C1345B-117AC
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
CY7C1345B-117AC PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:117 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:7.5 ns
Voltage - Supply:3.15V ~ 3.6V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)