IS64LPS12832EC-200TQLA3-TR
Description
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100LQFP
DataSheet
IS64LPS12832EC-200TQLA3-TR PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Technology:SRAM - Synchronous, SDR
Memory Size:4Mb (128K x 32)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3.1 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C (TA)