GVT71256G18T-5T
Description
SRAM 4M-BIT 256K X 16
Catalog
Memory
DataSheet
GVT71256G18T-5T PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CY7C1041GE30-10ZSXI
CY7C1041GE30-10ZSXI
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II
NM24C02ULM8X
NM24C02ULM8X
IC EEPROM 2KBIT I2C 100KHZ 8SO
AT24C32D-MAHM-T
AT24C32D-MAHM-T
IC EEPROM 32KBIT I2C 8MINI MAP
SMI12-5-4W-P6
SMI12-5-4W-P6
AC-DC, 5 VDC, 2.4 A, SW, MULTI-B
CABLE CAT6 8COND 26AWG GRN 1=1FT
GVT71256G18T-5T
GVT71256G18T-5T
SRAM 4M-BIT 256K X 16
FERRITE CORE 125OHM SOLID 1.30MM