71T75602S166PFG
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
71T75602S166PFG PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:166 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3.5 ns
Voltage - Supply:2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)