70V7519S133BCI8
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256CABGA
DataSheet
70V7519S133BCI8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4.2 ns
Voltage - Supply:3.15V ~ 3.45V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)