25LC320AT-I/MNY
Description
IC EEPROM 32KBIT SPI 10MHZ 8TDFN
DataSheet
25LC320AT-I/MNY PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:10 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:5ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)