GS8342Q19BGD-357I
Description
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
DataSheet
GS8342Q19BGD-357I PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR II+
Memory Size:36Mb (2M x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:357 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)