STK14C88-3WF45
Description
IC NVSRAM 256KBIT PARALLEL 32DIP
DataSheet
STK14C88-3WF45 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:32-DIP (0.600", 15.24mm)