IS62C5128BL-45QLI-TR
Description
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32SOP
DataSheet
IS62C5128BL-45QLI-TR PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Technology:SRAM - Asynchronous
Memory Size:4Mb (512K x 8)
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)