CY14B101L-SZ25XC
Description
NON-VOLATILE SRAM, 128KX8, 25NS2
Catalog
Memory
DataSheet
CY14B101L-SZ25XC PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
S25FL064LABMFB000
S25FL064LABMFB000
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 16SOIC
70V659S10BCG
70V659S10BCG
IC SRAM 4.5MBIT PAR 256CABGA
IS61WV25616BLL-10KLI-TR
IS61WV25616BLL-10KLI-TR
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44SOJ
1206J2000182KCT
1206J2000182KCT
CAP CER 1800PF 200V C0G/NP0 1206
08051A100FAT4A
08051A100FAT4A
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0805
CY14B101L-SZ25XC
CY14B101L-SZ25XC
AT93C86A-10SI-1.8
AT93C86A-10SI-1.8
IC EEPROM 16KBIT SPI 2MHZ 8SOIC