CY14V101QS-BK108XQ
Description
IC NVSRAM 1MBIT SPI 24FBGA
DataSheet
CY14V101QS-BK108XQ PDF
Type Description
Series:-
Package:TrayTray
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:108 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C (TA)