CY7C1347F-133BGI
Description
CACHE SRAM, 128KX36, 4NS
DataSheet
CY7C1347F-133BGI PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4 ns
Voltage - Supply:3.15V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)