70T3319S133BFI
Description
IC SRAM 4.5MBIT PAR 208CABGA
DataSheet
70T3319S133BFI PDF
Technology:SRAM - Dual Port, Synchronous
Memory Size:4.5Mb (256K x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:4.2 ns
Voltage - Supply:2.4V ~ 2.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)