71321LA55TFG
Description
IC SRAM 16KBIT PARALLEL 64TQFP
DataSheet
71321LA55TFG PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Active
Memory Size:16Kb (2K x 8)
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)