QS86446-15V
Description
CACHE SRAM, 64KX4, 15NS
Catalog
Memory
DataSheet
QS86446-15V PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CY7C1643KV18-400BZC
CY7C1643KV18-400BZC
AT93C66-10TI-2.7
AT93C66-10TI-2.7
IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8TSSOP
W9464G6KH-5I TR
W9464G6KH-5I TR
IC DRAM 64MBIT PAR 66TSOP II
TLV320AIC3253IYZKT
TLV320AIC3253IYZKT
IC STEREO AUD CODEC ADJ 25DSBGA
CAT93C56VI-GT3
CAT93C56VI-GT3
IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC
QS86446-15V
QS86446-15V
CACHE SRAM, 64KX4, 15NS
PR1504S-A
PR1504S-A
DIODE GEN PURP 400V 1.5A DO41