IDT71V3558S200PF8
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
IDT71V3558S200PF8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3.2 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)