7134LA45J
Description
IC SRAM 32KBIT PARALLEL 52PLCC
DataSheet
7134LA45J PDF
Package:Tube
Part Status:Obsolete
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:45ns
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)