IS42S16400D-7TI
DataSheet
IS42S16400D-7TI PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:143 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:5.4 ns
Voltage - Supply:3V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)