IS61NVP51236-250B3I
DataSheet
IS61NVP51236-250B3I PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:250 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:2.6 ns
Voltage - Supply:2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)