IDT71V3558S200BQI8
Description
IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA
DataSheet
IDT71V3558S200BQI8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3.2 ns
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)