7130SA55J8
Description
IC SRAM 8KBIT PARALLEL 52PLCC
DataSheet
7130SA55J8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)