IS49NLS96400-25BL
DataSheet
IS49NLS96400-25BL PDF
Package:Tray
Part Status:Active
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:400 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:20 ns
Voltage - Supply:1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)