S34MS02G100BHV000
Description
IC FLASH 2G PARALLEL 63BGA
DataSheet
S34MS02G100BHV000 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CY7C1270V18-375BZC
CY7C1270V18-375BZC
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
M25P16-VMN3PB
M25P16-VMN3PB
IC FLASH 16MBIT SPI 75MHZ 8SO
S30MS512R25TFW110
S30MS512R25TFW110
IC FLASH 512MBIT PARALLEL 48TSOP
RNC55J3402FSB14
RNC55J3402FSB14
RES 34K OHM 1/8W 1% AXIAL
QS20.241-A1
QS20.241-A1
DIN RAIL PWR SUPPLY 480W 24V 20A