7143LA55PF8
Description
IC SRAM 32KBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
7143LA55PF8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Memory Size:32Kb (2K x 16)
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)