7025S55J
Description
IC SRAM 128KBIT PARALLEL 84PLCC
DataSheet
7025S55J PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)