70V5388S166BGI8
DataSheet
70V5388S166BGI8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:166 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3.2 ns
Voltage - Supply:3.15V ~ 3.45V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)