LE25U40CMCQ00-AH
Description
IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8SOPJ
DataSheet
LE25U40CMCQ00-AH PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:40 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:5ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.3V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)