STK22C48-SF45ITR
DataSheet
STK22C48-SF45ITR PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:28-SOIC (0.342", 8.69mm Width)