71321SA55JI8
Description
IC SRAM 16KBIT PARALLEL 52PLCC
DataSheet
71321SA55JI8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:55ns
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)