71421SA55PF8
Description
IC SRAM 16KBIT PARALLEL 64TQFP
DataSheet
71421SA55PF8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Size:16Kb (2K x 8)
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)