AT45DB321D-MU-2.5-SL383
Description
IC FLASH 32MBIT SPI 50MHZ 8VDFN
DataSheet
AT45DB321D-MU-2.5-SL383 PDF
Technology:FLASH
Memory Size:32Mb (528 Bytes x 8192 pages)
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:50 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:6ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.5V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TC)