AT27C010L-45JI
Description
IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC
DataSheet
AT27C010L-45JI PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Technology:EPROM - OTP
Memory Size:1Mb (128K x 8)
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TC)