25LC320/S
Description
IC EEPROM 32KBIT SPI 2MHZ DIE
DataSheet
25LC320/S PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:2 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:5ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)