IDT6116LA45SOI
Description
IC SRAM 16KBIT PARALLEL 24SOIC
DataSheet
IDT6116LA45SOI PDF
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)