IDT6116SA45SO
Description
IC SRAM 16KBIT PARALLEL 24SOIC
DataSheet
IDT6116SA45SO PDF
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)