70V5388S200BG8
DataSheet
70V5388S200BG8 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:3 ns
Voltage - Supply:3.15V ~ 3.45V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)