71342SA45J
Description
IC SRAM 32KBIT PARALLEL 52PLCC
DataSheet
71342SA45J PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:45ns
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)