S34MS04G100BHI003
Description
IC FLASH 4G PARALLEL 63BGA
DataSheet
S34MS04G100BHI003 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
IDT71P72804S167BQ8
IDT71P72804S167BQ8
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165CABGA
IS42VM16800E-75BLI-TR
IS42VM16800E-75BLI-TR
MT29F8G08ABACAH4-IT:C
MT29F8G08ABACAH4-IT:C
IC FLASH 8GBIT PARALLEL 63VFBGA
C0603C100C4GACTU
C0603C100C4GACTU
CAP CER 10PF 16V NP0 0603
STGIPS15C60-H
STGIPS15C60-H
MOD IGBT SLLIMM 15A 600V 25SDIP