S34MS04G200BHI900
Description
IC FLASH 4G PARALLEL 63BGA
DataSheet
S34MS04G200BHI900 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AT24C08N-10SC-2.7
AT24C08N-10SC-2.7
IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8SOIC
IDT71V424YS12PHI
IDT71V424YS12PHI
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II
DS2704G+T&R
DS2704G+T&R
IC EEPROM 1.25K 1-WIRE 6TDFN
APF3236SEEZGKQBKC
APF3236SEEZGKQBKC
LED RGB CLEAR 6SMD
BAS40W-7-F
BAS40W-7-F
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT323