IDT70P3517S250RM
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 576FCBGA
DataSheet
IDT70P3517S250RM PDF
Memory Size:9Mb (256K x 36)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:250 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:6.3 ns
Voltage - Supply:1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)