7130SA55PF
Description
IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP
DataSheet
7130SA55PF PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)