7025S55JI
Description
IC SRAM 128KBIT PARALLEL 84PLCC
DataSheet
7025S55JI PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)