STK15C88-NF45TR
Manufacturer
Cypress Semiconductor
DataSheet
STK15C88-NF45TR PDF
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)