S25FL164K0XBHI030Y
Description
SERIAL FLASH, 64MB
Catalog
Memory
DataSheet
S25FL164K0XBHI030Y PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
M10042040108X0PSAR
M10042040108X0PSAR
IC RAM 4MBIT 108MHZ 8SOIC
MT29F4G08ABBFAH4-AIT:F TR
MT29F4G08ABBFAH4-AIT:F TR
IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63VFBGA
EM6AA160TSE-4IG
EM6AA160TSE-4IG
IC DRAM 256MBIT PAR 66TSOP II
C325C519C3G5TA
C325C519C3G5TA
CAP CER 5.1PF 25V C0G/NP0 RADIAL
2220Y0500823KCT
2220Y0500823KCT
CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 2220