7143SA55GB
Description
IC SRAM 32KBIT PARALLEL 68PGA
DataSheet
7143SA55GB PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Active
Memory Size:32Kb (2K x 16)
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C (TA)